Susitikimai Rudenį

adomokoncas

Nemokamas Gyvos Meditacinės Muzikos Vakaras

Naujausias žinias ir renginius sekite tinklapyje kvepavimas.lt

 

Kartas nuo karto mano draugas Adomas prisijungdavo prie mano vedamų kvėpavimo praktikos užsiėmimų ir užtraukdavo keletą natų su savo stebuklinga fleita. Kam teko girdėti Jo grojimą, mano žodžius patvirtins ir neabejoju, kad susimatysime muzikos vakare. Man labai įdomu ir aš dar nežinau ar ta fleitos harmonija atsiskleidžia tik per kvėpavimo užsiėmimus, ar ji visada tokia stebuklinga. Kviečiu ateiti ir išgirsti, nes bus ne tik bansūri fleita. Šį kartą prisijungs Simas (klasikinė gitara) ir perkusininkas Dominykas su udu būgnu. Udu būgnas gali būti daugeliui naujiena, tai gan gilų ir raminantį skambesį turintis instrumentas, kurio kilmė siejama su Nigerija. Su šiuo instrumentu grojama Nigerijos gentyse per ceremonijas.

Meditacinės muzikos vakaras vyks spalio 16 dieną 19 val. (durys atsidaro 18:30). Įėjimas nemokamas, muzika už auką. Norinčius prisijungti kviečiu registruotis: http://www.kvepavime.lt/renginiai/koncertas/

 

Kvėpavimo Savaitgalis ir Nemokamas Įvadinis Užsiėmimas

Po trijų sėkmingų užsiėmimų, kurie vyko savaitgaliais (taip simboliškai atidarėme šį sezoną), atėjo laikas su kvėpavimo praktika susipažinti iš arčiau ir giliau. Dviejų dienų savaitgalis bus skirtas visiems: tiems, kurie apie šią praktiką sužinojo pirmą kartą ir tiems, kurie jau senai praktikuoja ar ketina tapti šios praktikos ekspertais/mokytojais.  Jei kalbėtume apie kurso naudą, tai ji tokia didelė, kad nusakyti keliais žodžiais yra neįmanoma. Tai ir emocinė laisvė, ir ramybė, ir savęs suvokimas, ir skaidri galva, ir daugiau džiaugsmo, ir daugelis kitų dalykų, apie kuriuos papasakosiu per įvadinį užsiėmimą.

Tie, kas nori susipažinti su manimi ir sužinoti daugiau kviečiu į nemokamą įvadinį užsėmimą:

http://www.kvepavime.lt/renginiai/samoningas-kvepavimas-ivadas/

8 Savaičių Sąmoningo Kvėpavimo ir Vidinės Transformacijos Kursas

Spalio 29 dieną prasideda rimtas Sąmoningo Kvėpavimo ir Vidinės Transformacijos Kursas, kuris truks iki pat Kalėdų (smagu, kad kurso laikas sutampa ir su advento laikotarpiu:). Kurso metu paliesime daug su asmeniniu tobulėjimu susijusių klausimų ir temų. Viskas, kas galvojote, kad yra trūkumai virs pliusais ir pasitikėjimo šaltiniu. Kurso pabaigoje bus įteikiami sertifikatai patvirtinantys mokymus. Praėjusiose grupėse turėjome gilių ir didelių atradimų, todėl ir dabar labai laukiu naujo kurso pradžios su nauja grupe. Tai bus tikra, patyrimų pilna, kelionė, vedanti į save. Jei įdomu, spauskite nuorodą, kad sužinotumėte daugiau apie 8 savaičių kursą.

 

gratitude3

Turbūt paprasčiausia ir viena iš efektyviausių meditacijos formų

Praėjusiame laiške užsiminiau apie tai, kad dėkingumas yra ne vien tik jausmas kurį gera jausti. Tai jausmas, kuris mus veikia teigiamai ne tik fiziologiškai ir emociškai, bet ir gerina mūsų socialinę aplinką. Pridėjau dėkingumo ritualą prie savo rytinės praktikos ir štai noriu pasidalinti savo įžvalgomis Dėkingumas.

Comments are closed.