Vieni gyvena šviesų ir prasmigą gyvenimą, o kiti jaučia tuštumą, bebrasmybę. Kodėl ?

The_meaning_of_life_by_KNLNiekas nestovi vietoje viskas juda ta linkme kuria labiausiai svajojame arba galvojame ir kokias intencijas viduje turime. Vieni gyvena šviesų ir prasmigą gyvenimą, o kiti jaučia tuštumą, bebrasmybę liūdesį ir daug visokiausių kitų dalykų… Kodėl?! Juk niekas nenori gyventi beprašmiško ir liūdno gyvenimo.

Teoriškai viskas paprasta ir priklauso nuo to kiek ir ko mes norime, kokios mūsų svajonės, intencijos – tai mus turėtų įkvėpti ir atverti, leisti būti tuo ko mes ištikrūjų norime, tai turėtų mus skatinti veikti ir siekti, matyti prasmę. Bet realybėje būna ir kitaip, kad nesinori nei svajoti, nei veikti…

Ar leidžiame sau svajoti apie savo ateitį ir įsiklausyti į save, savo svajones? – Gal atsakytume nėra laiko, bet kam tada yra, jei nėra sau? Ar sąžininga rūpintis kitais nepasirūpinus savimi? Ar galima ką nors mylėti nemylint saves? Ar galima ko nors išmokinti nesimokinant?

Ar galima turėti gražią šeimą? Be abejo, kad Taip, bet ką daryti jei galime mokintis tik iš blogų pavyzdžių? Kurie mumuse gyvena ne tik prisiminimuose, bet ir su emociniu krūviu.

Ar galima būti turtingu? Be abejo Taip, bet ką daryti jei aplinkui turime tik neidealiausius pavyzdžius, kurie gyvena mumyse ne tik prisiminimuose, bet ir emocinės energijos pavidalu, kuri veikia mūsų sprendimus ir gal net kuria situacijas, ateitį.

Galima vardinti be galo be krašto, bet nesekmės atveju arba kai svajonės nesipildo dažniausiai pasimato vienas bendras dėsningumas: Sąmoningai mes norime tam tikrų dalykų, bet jei praeityje su tais dalykais turime susietos neįgiamos patirties, pasąmonė mus bando apsaugoti nuo tų neigiamų dalykų, kuriuos mes asocijuojame su savo siekiais, arba tiesiog paveldime tokius elgesio modelius, kuriuos esame matę arba išgyvenę.

Ką daryti ? – “Ištiesinti” savo sąmonę ir pradėti svajoti. “Ištiesinti” reiškia tapti vientisa asmenybe kur norai ir patirtis, sąmonė ir pasąmonė vieni kitiems neprieštarauja, bet dirba tų pačių tikslų ir siekių įgyvendinimui.

Prisijunkti į 5 savaičių(10-ies užsiėmimų) Sąmoningo Kvėpavimo kursą, kurio pradžia 2014-03-16.

Comments are closed.