Sąmoningo Kvėpavimo Dienos Užsiėmimas

Dėl papildomos informacijos skambinkite 8 612 93 251

Kiekvienam iš mūsų yra svarbūs emociniai, vidiniai, egzistenciniai, santykių klausimai; streso valdymas; noras atrasti savo potencialą ir kūrybiškumą ar tiesiog noras labiau būti savimi. Jei Jums tai svarbu šis užsiėmimas gali prisidėti prie atsakymų į jūsų klausimus ir prie jūsų siekių!

Sunku patikėti koks galingas įrankis yra kvėpavimas, kurį naudojame kasdien ir, regis, net nepastebime. Nuo seno jo paslaptis tyrinėja ir įvairiuose pasaulio kraštuose sėkmingai jį taiko jogai ir šamanai, gyduoliai ir vienuoliai.

Šiandien sąmoningas kvėpavimas atranda vis svarbesnę vietą tokiose skirtingose srityse kaip sportas, verslas (streso valdymas), gydymas.

Šio užsiėmimo metu bus ir teorija ir praktika. Pamatysime kaip mus veikia kvėpavimas. Kvėpavimas mums leis atkreipti dėmesį į save ir mūsų aplinką, labiau save suvokti. Atsiraukti nuo kasdienybės ir į ją pažvelgti iš šalies. Toks atsitraukimas padeta labiau suvokti kas esame kur einame. Atveria galimybės svajonėms ir tikslų siekimui.

Užsiėmimai skirti visiems norintiems tobulėti, augti ir atrasti kažką naujo, būti sėkmingesniems kasdienybėje, gebėti pasiekti tikslus.

Artimiausias dienos užsiėmimas ir registracija:

kvepavimas.lt

 

Pasiteiravimui – vidunas@kvepavime.lt arba 8 612 93 251

Daugiau apie kvėpavimą:

http://www.kvepavime.lt/samoningas-kvepavimas/rebefingas/

http://www.kvepavime.lt/samoningas-kvepavimas/

 

Comments are closed.